Edycja XI, 11-14 października 2018 

Już po raz jedenasty wybraliśmy się na czterodniowe warsztaty, które tym razem poprowadzili: Maciej Grzywacz i Kuba Stankiewicz, który przyjechał do nas niemal prosto z Nowego Jorku po swoim koncercie w Carnegie Hall. 

Uczestnicy przygotowali się świetnie do warsztatów dzięki filmom instruktażowym, które otrzymali od nas wcześniej. Pięć utworów, które stanowiły program ćwiczylismy w ciągu dnia, a wieczorami prezentowaliśmy je podczas jam sessions. Warsztatowicze zostali podzieleni na dwie grupy. W kameralnym gronie mieli komfortowe warunki żeby rozwijać swoje umiejętności pod okiem wykładowców. Zajęcia praktyczne urozmaicane były pogadankami na temat teorii jazzu oraz ciekawymi anegdotami muzycznymi, którymi wykładowcy sypali jak z rękawa. 

Atmosfera muzyczna i towarzyska była znakomita. Dodatkowym atutem tej edycji była piękna, letnia pogodna. Szkoda, że warsztaty tak szybko minęły, ale w miłym towarzystwie i pięknych okolicznościach przyrody zawsze tak jest :-) Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Już teraz cieszymy się na kolejną edycję, która odbędzie się w marcu.