XIII edycja 17-20 października 2019

5 lat warsztatów!

Trzynaste Warsztaty jazzowe dla dorosłych dobiegły końca. Była to wyjątkowa edycja, ponieważ obchodziliśmy 5 urodziny. Pięć lat minęło jak mgnienie oka, aż trudno uwierzyć, że tak szybko. 

W ciągu tego czasu:

- zorganizowaliśmy 13 edycji,

- gościliśmy sześciu wykładowców: Włodzimierza Nahornego, Dorotę Miśkiewicz, Artura Lesickiego, Piotra Kułakowskiego, Kubę Stankiewicza, Annę Serafińską.   Maciej Grzywacz jako opiekun artystyczny warsztatów był obecny podczas każdej edycji. 

- ponad 40 osób wzięło udział w warsztatach,

- spędziliśmy wspólnie 52 warsztatowe dni: 156 godzin zajęć i 117 godzin jam sessions.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, wykładowcom oraz osobom, które nas wspierają. Dziękujemy także akompaniatorom oraz członkom sekcji rytmicznych, a także personelowi niezwykle gościnnego pensjonatu Rybakówka.Minioną edycję po raz pierwszy poprowadziła Anna Serafińska wspólnie z Maciejem Grzywaczem. Nie tylko zajęcia i jam sessions były udane. W czasie wolnym były też wspólne biesiady, a nawet tańce. Radosna i twórcza atmosfera towarzyszyła nam od początku do końca. Ania Serafińska okazała się kolejnym dobrym duchem warsztatów i dlatego jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz się z nią spotkamy.  


Urodzinowy tort, jako prezent od Rybakówki, wjechał na stół w sobotę. Tego wieczoru świętowali z nami przyjaciele warsztatów – fotografowie Beata i Maciej Narkun, którzy zrobili nam przepiękne zdjęcia. Sami zobaczcie.