Edycja I, 16 - 19 października 2014

Pierwsza edycja za nami! Organizatorzy i uczestnicy zgodnie twierdzą, że była ona bardzo udana. W trakcie codziennych zajęć przygotowywaliśmy utwory, które wykonywane były z sekcją rytmiczną na wieczornych jam sessions. Panowała luźna, przyjacielska atmosfera. Podczas wspólnych, smakowitych posiłków dyskutowaliśmy na tematy muzyczne i wsłuchiwaliśmy się w anegdoty opowiadane przez Włodzimierza Nahornego.

Piękna okolica i pogoda zachęcały wszystkich uczestników do spacerów, które były okazją do bliższego poznania się i zintegrowania w grupie. Do późnych godzin nocnych trwały rozmowy przy lampce wina lub nalewki. Odbywały się one w przerwach pomiędzy setami jam sassions i po ich przedłużającym się zakończeniu, najczęściej przy kominku. Atrakcją jednego z wieczorów było ognisko, przy którym wspólnie piekliśmy kiełbaski. Były pyszne :-)

Wszyscy uczestnicy w swoich podsumowaniach podkreślali przede wszystkim korzyści płynące ze wspólnego muzykowania, które dało im ogromną satysfakcję i pozwoliło na zdobycie nowych muzycznych doświadczeń.

Gośćmi jednego z jam sessions byli Beata i Maciej Narkunowie, którzy wykonali profesjonalne zdjęcia. Z przyjemnością zamieszczamy je poniżej.