Dyrektor programowy

prof. MACIEJ GRZYWACZ

Maciej-Grzywacz-1

Profesor, wybitny gitarzysta jazzowy, od dekady pełni rolę dyrektora programowego i artystycznego Warsztatów jazzowych dla dorosłych. Jego wszechstronna wiedza muzyczna, bogate doświadczenie sceniczne oraz pasja do nauczania sprawiają, że warsztaty te cieszą się ogromnym uznaniem wśród uczestników i środowiska muzycznego.

Jako ceniony muzyk, Maciej Grzywacz koncertował z wieloma znakomitymi artystami zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej scenie jazzowej. Jego twórczość charakteryzuje się innowacyjnym podejściem do jazzowej tradycji oraz wyjątkową techniką gry na gitarze, co przyniosło mu liczne wyróżnienia i uznanie krytyków.

Maciej Grzywacz jako dyrektor programowy zapewnia wysoki poziom edukacyjny i artystyczny warsztatów. Jego zaangażowanie i profesjonalizm przyciągają uczestników, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności pod okiem mistrza a warsztaty stały się wyjątkowym miejscem, gdzie pasja do muzyki spotyka się z najwyższymi standardami edukacyjnymi. Maciej Grzywacz kontynuuje swoją misję, dzieląc się swoją wiedzą i inspirując kolejne pokolenia muzyków.

Poznaj naszych wykładowców!

WSPÓŁPRACUJEMY Z

dr Krystyna Stańko

Wokalistka i wykładowczyni

prof. dr hab. Kuba Stankiewicz

Pianista, kompozytor i aranżer

mgr Dorota Miśkiewicz

Wokalistka i wykładowczyni

Wciąż się zastanawiasz?

NIE TRAĆ JUŻ CZASU.

cta-dancer

Wciąż się zastanawiasz?

NIE TRAĆ CZASU.
ZAPISZ SIE TERAZ!

cta-dancer